• Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon
  • Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri
  • Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta
  • Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln
  • İnternet Profesyonellik İster
Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon1 Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri2 Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta3 Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln4 İnternet Profesyonellik İster5
Google Adwords

Google Adwords, Google ana sayfasında, arama ortaklarında ve içerik ağında arama yapıldığı zaman reklamınızın gözükmesini sağlayan bir Google Reklam hizmetidir.

Adwords hizmetinde, firma günlük maksimum bir bütçe belirler, bu bütçeye göre de her bir tıklamaya da bir tutar belirlenir.

Müşteriler  Google da arama yaptıklarında, sayfanın en üst ve sağ kısmında sizin firma reklamınız görür. Firmanızın sayfasına bastığı zamanda, sizin siteniz açılır ve o tıklama size bir maliyet yaratır.

Örnek olarak, kampanyamızın günlük bütçesi 20 tl olsun, tıklama başı maliyetimizde ortalama 0,5 tl olursa, bir günde 40 tıklamadan sonra bütçemiz dolacak ve reklamımız yayında kalkacaktır.Tıklama maliyeti aranılan kelimeye, o kelimedeki rekabet oranına ve sitenize özel olarak belirlenen kalite puanına göre değişmektedir.Google Adwords kampanyası oluşturulurken dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Ana hedefe daha az bütçe ile daha çok tıklama almaktır. Bununda farklı yöntemleri vardır, işte firmamızda bu noktada bilgisi ile devreye girerek hem daha önde reklamınızın yayınlanmasını , hem de bütçenizle daha çok tıklama yani kişiyi sitenize çekmenize yardımcı olmaktadır.Örneğin firma kendisi sistemden kampanya açar ve yönetirse günlü 20 tl ye 40 tıklama alabilecekken, bizim firmamızı tercih ederse aynı para ile 70-80 tıklama alabilecektir.Google AdWords’un başlıca şu avantajları vardır;

Hızlı sonuç

Adwords ile sitenizi yayına soktuğunuz anda hemen reklam verebilir, böylece anında Google aramalarında birinci sırada paralı olarak çıkabilirsiniz. Tabii ki ana amaç ücretsiz olan kısımda çıkmaktır, bunu içinde Google Seo altyapısına sahip bir siteniz olmalı ve birazda vakit alacaktır. Bu hizmetimiz hakkında Google Seo sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Kelime seçimi

Hangi kelimelerde arama yapılınca çıkacağınıza siz karar verirsiniz. Ayrıca eşleme türleri ile de seçtiğiniz kelimenin hangi varyasyonlarında çıkacağınızı kendiniz belirlersiniz.Zaman ve gün dilimi

Hangi saatler arası ve günlerde reklamınızın yayınlanacağına siz karar verirsiniz. Böylece şirketinizin çalışma saatlerine yada hedef kitlenize uygun zaman dilimi seçebilirsiniz.
Aygıt seçimi

Reklamlarınızın bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, tabletlerden hangilerinde yayınlanmasını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yer seçimi
Reklamlarınızın hangi ülke, şehir, ilçe gibi noktasal olarak yayınlanma yerini belirleyebilir, böylece gereksiz reklam harcaması yapmazsınız.
Adwords’un burada anlatılamayacak kadar ayrıntılı özellik ve bilgilerini öğrenmek ve bu hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle irtibata geçin.
İcreative iProdüksiyon iPromosyon iBac iMatbaacılık iTabelacı Hediyeci Geldi
     
Promosyon Usb Bellek | Promosyon Termos

izmir firmaları