• Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon
  • Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri
  • Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta
  • Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln
  • İnternet Profesyonellik İster
Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon1 Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri2 Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta3 Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln4 İnternet Profesyonellik İster5
İçerik Yönetim Sistemi

İçerik yönetim Sistemi; şirketler grubumuzdaki iCreative tarafından, sitenin menü ve ana sayfa bilgilerine göre Php Kodlama dili ile Css, Web 2,0 ile Tablo yapısı ile gerçekleştirilen panel sistemidir.

Tasarım onayını ardından, Sitenize özel ve Google Seo Paket seçiminize göre İçerik Yönetim Panel sistemini barındıran sistem oluşturulmaktadır.

Hazır sistemlere göre yapılması daha uzun süren, fakat hem Google Alt yapısına uygunluk, hem de dinamik ( değiştirilebilir ve güncellenebilir ) olarak son teknolojik gelişmelere uygun olarak yapılan kodlama  ile rakip sitelerin bir adım önünde olacaksınız.

İçerik Yönetim Sistemimiz;

Google Seo Paketlerine özel panel sistemi

Google Seo paketlerimize göre panel sistemi de gelişmekte ve değişmektedir. Sitenizin Google altyapısına uyumlu olmasının yanında devamlı güncelleniyor olması da sitenizin Google aramalarında ön sıralara çıkmanız için büyük önem taşımaktadır.

Google Seo Silver Paketinde Ana Sayfa başlık, anahtar kelime ve tanımlama bilgilerini belirleyebilirsiniz. 

Google Seo Gold ve Platinum paketlerinde ise tüm sayfaların ( kategoriler, ürünler, hizmetler, iletişim, kurumsal, projeler, destek  vb… ) başlık, anahtar kelime ve tanımlama bilgilerini panelden belirleyebilir, böylece Google aramalarında ön sıralara çıkmak istediğiniz kelimeleri tek bir sayfaya bağlı kalmadan, istediğiniz şekilde, sayıda ve farklı varyasyonlarla sitenize ekleyebilirsiniz.

Google Seo Paketlerimize ulaşmak İçin http://www.inet.com.tr/inet-google-seo-19.html


Firmanıza Özel Panel Sistemi

İnternet sitenizin menü, alt sayfaları ve içeriğine göre size özel şekilde panel yapılmaktadır. Sitenizde size özel olarak belirlenen; teknik destek, multimedya, ürünler, Galeri, referanslar, müşteriler, hizmetler gibi tüm bölümleri kendiniz girebilir ve düzenleyebilirsiniz. Örneğin Ürünler bölümünde, firmanızın ürün özelliklerine göre; Ürün adı, kodu, resim, video gibi görülmesini istediğiniz kısımları kodlama başlangıcında belirliyor, panel sistemini de ona göre yapıyoruz. 

Özel Tasarımlı ve Kolay kullanılabilir panel ara yüzü

İçerik Yönetim sistemimiz, iCreative markamız tarafından özel olarak hazırlanmakta oldugundan joomla, worldpress gibi hazır ve kullanımı zor panel olmadığı için, ara yüzü tarafımıza tasarlanan kolay anlaşılır ve kullanılabilir şekilde Türkçe olarak hazırlanmaktadır.

Hızlı ve Kendinizin Güncelleyebileceği Panel

Sitenizi panel sistemi ile kendiniz güncelleyebildiğiniz için, başka bir firmaya bağlı kalmadan istediğiniz zamanda ve hızlıca anında güncelleme imkanına sahip olmaktasınız. Panelde ekleme ve değişiklikleri yaptıktan sonra sisteme kaydettiğinizde, online olarak sitenizde hemen güncellenmektedir. Sitenizin de devamlı değiştirilebilir olması Müşterilerinize her zaman en yeni ve güncel şekilde hizmet vermenize yaradığı gibi, Google Aramalarında üst sıralara çıkmanızı da sağlamaktadır.

Güvenlik ve Kullanıcı Sistemi

Panel sistemine, tarafınızca belirlenen ve sadece ilgili kişinin bildiği kullanıcı adı ve şifreyle güvenlik kodu uygulaması ile güvenli bir şekilde girmeniz ve kullanmanız sağlanmaktayız. İsterseniz Kademeli yetki uygulaması ile bazı kullanıcılara, bazı yerleri güncelleme yetkisi de verebilirsiniz.

Devamlı Geliştirilebilen Sistem

İçerik Yönetim sistemi tamamen icreative firmamız bünyesindeki  yazılımcılar tarafından hazırlandığı için, zamanla ihtiyaç ve isteklerinize göre sitenizde firmamızca geliştirilmekte ve değiştirilebilmektedir. Siz düşünün, biz gerçekleştirelim.

Teknik Destek

Panelin kullanımı için tarafınıza kısa bir eğitim verilmekte ve daha sonra karşılaşabileceğiniz tüm soruların için Yazılım Bölümümüz size 7/24 teknik yardım sağlamaktadır. 
İcreative iProdüksiyon iPromosyon iBac iMatbaacılık iTabelacı Hediyeci Geldi
     
Promosyon Usb Bellek | Promosyon Termos

izmir firmaları