• Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon
  • Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri
  • Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta
  • Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln
  • İnternet Profesyonellik İster
Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon1 Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri2 Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta3 Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln4 İnternet Profesyonellik İster5
Google SEO

Google SEO, Yani "arama motoru optimizasyonu", ile Google aramalarında ilk saralarda çıkmanız sağlanmaktadır. Google Seo çalışmaları ile sitenize, belirlenen anahtar kelimelerde dikkate alınarak içerik ve kodlama çalışması yapılmaktadır.


İlk olarak iCreative tarafından sitenizin ana kodlaması, aşağıda belirlenen seo yazılım paketlerine uygun olarak yapılır. İçerik yönetim sistemimizden site sayfalarına başlık, anahtar kelimeler, tanımlama bilgileri girilir. Paketlerde belirtilen çalışmalar yapıldıktan sonra, site yayına alınır ve daha sonra her ay pakete göre seo çalışmaları devam ettirilir.

SEO çalışması yapılırken, siteniz iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. O yüzden çalışma yapılacak firma seçilirken dikkat edilmelidir. Seo çalışmalarında bir çok nokta vardır, birazda bu noktalar firma sırrıdır, firmamızda bu konudaki tecrübesi ile size en kısa sürede, en iyi sonucu verebilecek tecrübeye ve ekibe sahiptir.

Sitenizin Google Seo uygulaması yapılmadan önce, firmanızın ihtiyaçları, bütçesi gibi kriterler göz önüne alınarak, aşağıda ayrıntıları verilen Seo Paketlerinden hangisinin sitenize uygulanacağına karar verilir.
 

Google SEO Paketlerimiz;


GOOGLE SEO SİLVER

         ve burada belirtemeyeceğimiz diğer çalışmalar…

 

GOOGLE SEO GOLD
 

Google Seo SİLVER Paketine İlave olarak;

        ve burada belirtemeyeceğimiz diğer çalışmalar …

 

GOOGLE SEO PLATİNUM
 

          Google Seo GOLD Paketine İlave olarak;

         ve burada belirtemeyeceğimiz diğer işlemler…


Ayrıntılı Bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

 


İcreative iProdüksiyon iPromosyon iBac iMatbaacılık iTabelacı Hediyeci Geldi
     
Promosyon Usb Bellek | Promosyon Termos

izmir firmaları