• Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon
  • Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri
  • Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta
  • Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln
  • İnternet Profesyonellik İster
Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon1 Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri2 Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta3 Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln4 İnternet Profesyonellik İster5
Google Analytics

Google Analytics

Analytics İnternet sitenizin ayrıntılı tüm istatistik bilgilerine en doğru şekilde ulaşmanızı sağlayan bir Google hizmetidir. Şirketimiz, Google çözüm ortağı olarak, internet site yazılımına Analytics kodu ekleyerek, firmanıza kısa bir eğitim & bilgi verip, istediğiniz zaman kullanıcı adınız ile giriş yaparak, rapor ve istatistikleri görmenizi sağlamaktadır.

Firmamız, e-mail adresinize de Haftalık ve Aylık Raporların gönderimini yaparak, aşağıda ayrıntıları belirtilen tüm istatistiki bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır. 
Google Analytics ile siteye doğru anahtar kelimeleri entegre ederek, hem Google aramalarında yükselirsiniz, hem de müşteri kitlenizin hangi ürün yada bölüme ilgisinin olduğunu görerek planlarınızı da bu bilgilere göre belirleyebilirsiniz.

Analytics İle ulaşabileceğiniz ayrıntılı istatistik & raporlar;

Kitle & Genel Bakış

Google Analytics’te ilk göreceğiniz ekran “Ziyaretçilere Genel Bakış Tablosu”dur. Bu ekranda sizin için en önemli olan verileri bir bakışta görebilir, bu ekranı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Görmüş olduğunuz tabloda sitenizi ziyaret eden kişilerin sayısını günlük, haftalık veya aylık olarak grafikte görebilirsiniz.

İnsanların yapmış olduğu toplam ziyaret sayısı, sayfaların görüntüleme sayısı, hemen çıkma oranı, sitede geçirilen ortalama süre, yeni yapılan ziyaretlerin oranı, mobil aygıtlardan giriş bilgileri, hangi ülke ve şehirlerden ne kadar ziyaret olduğu gibi ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.Ziyaretçi Sayfası

Bu sayfa ile ayrıntılı olarak günlük, haftalık, aylık olarak ziyaretçi sayısını görebilir, ziyaretçilerinizin nereden geldiklerine bakabileceğiniz gibi, Google’dan hangi linklerle sitenize girdiklerini öğrenebilirsiniz.
Aylık veya yıllık dönemlerde ziyaret sayısında meydana gelen artış yada azalış oranlarını görebilirsiniz.Trafik Kaynakları

İnternet sitenize ziyaretçilerin hangi sitelerden geldiği, arama motorlarında hangi anahtar kelimelerle sitenizi bulduğu gibi bir çok ayrıntılı bilgileri içermektedir.İçerik

Google Analytics kolay kullanımının yanında, görüntüleyen çoğu kişinin ilgisini çekip, bu ilginin devam etmesini sağlayacak sayfa ve içerikler hakkında anında bilgi sağlamaktadır. Ziyaretçilerin, internet sitenizin hangi bölümlerinde kaç defa, ne kadar süre ile gezdiği, kaç defa tıkladığı, hemen çıkma oranını, site hızı gibi bir çok ayrıntılı özelliği görerek, internet sitenizi bu bilgiler ışığında değiştirip, geliştirebilirsiniz.Firmamızın Google Hizmetleri konusundaki tecrübesi ile tüm bu özelliklerin yanında daha bir çok istatistiki bilgiye Google Analytics ile ulaşıp, sitenizi de bu bilgiler ışığında geliştirmenizi sağlamak için bizimle irtibata geçin.  
İcreative iProdüksiyon iPromosyon iBac iMatbaacılık iTabelacı Hediyeci Geldi
     
Promosyon Usb Bellek | Promosyon Termos

izmir firmaları