• Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon
  • Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri
  • Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta
  • Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln
  • İnternet Profesyonellik İster
Google hizmetleri, googleda önce çıkma, inet internet hizmetleri, google optimizasyon1 Beklentilerinize özel web siteleri, esnek web siteleri2 Firmanıza özel içerik yönetim sistemi, Hızlı kullanışlı size özel, herkesin kullanabileceği kolaylıkta3 Sosyal Medyada Yerinizi aldınızmı, facebook, twitter, linkedln4 İnternet Profesyonellik İster5
Viral Marketing

Kulaktan kulağa reklamın internetteki hali olarak açıklayabileceğimiz Viral Marketing adı Viral yani virüs’ün yayılma ve çoğalma anlamından gelmektedir.
Hala en etkili reklam olarak tanımlanan ama gerçekleşmesi vakit alan kulaktan kulağa reklamın daha hız ve etkin olarak gerçekleşmesi artık internette viral markering ile mümkün.

Firmaların özellikle ana hizmet yada ürünlerini internet ortamında reklamlarını yapmakta kullanılan viral marketing de kişinin bu reklamı yada bilgiyi diğer arkadaş ve internet kullanıcılarına iletmesi, duyurması yanı haberdar etmesi ana unsurdur. Bununda sağlanması da için de bilginin ya farklı, konik, ilginç yani özel olmasıdır. Bu bilgi özel bir fotoğraf, video olabileceği farklı içeriğe sahip bir yazıdan da oluşabilir. Kişilerin bu bilgiyi iletmesini sağlamak için özel hediye, puan yada menfaatler verilmesi de uygulanan bir yöntemdir.
Viral marketinde iletimlerin yanında forum, blog yada günümüzde moda olan sözlükler de bilgi paylaşımı ile çaktırmadan yani direk reklam yapıyor gibi olmadan tavsiye yada yorumların da yazılmasıdır.

Viral Marketing hizmetlerimiz;
Daha fazla ayrıntı ve bu özel hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak…
İcreative iProdüksiyon iPromosyon iBac iMatbaacılık iTabelacı Hediyeci Geldi
     
Promosyon Usb Bellek | Promosyon Termos

izmir firmaları